Msze Święte w tym tygodniu będą rano o godz. 630 we wtorek i piątek, o godz. 800 we czwartek i sobotę,  a w poniedziałek i w środę nie będzie Mszy Świętej rano. Wieczorem Msze Święte będą codziennie o godz. 1800 – oprócz wtorku i soboty.

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • We wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  • W środę – po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • We czwartekŚwięto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej)Msze Św. z poświęceniem Gromnic będą o godz. 800, 1630 i 1800. Przypada także I czwartek miesiąca. W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej diecezji.
  • W piątek – Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika. Przypada także I piątek miesiąca. Msze Święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 630 i 1800.

Dla Dzieci Msza Św. w I piątek o godz. 1630.

Ofiary zbierane w I piątek miesiąca przeznaczone są na misje

 • W sobotę – przypada I sobota miesiąca. O godz. 800 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, a o godz. 730 rozpoczniemy modlitwę różańcową, na którą zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej. Różaniec poprowadzi Rycerstwo Niepokalanej.
 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 800.
 1. Spowiedź przed I piątkiem będzie w środę i czwartek pół godziny przed Mszami Świętymi, a w piątek od godz. 1600.

Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła przy regaliku z prasą. Mamy tygodniki Gość Niedzielny, Idziemy i Jest już lutowy numer Rycerza Niepokalanej, a dla dzieci zaś jest Promyczek i Promyczek Dobra. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym jest ważny dodatek zawierający fakty świadczące o zdecydowanej walce Jana Pawła II z nadużyciami w Kościele i pokazujący bezpodstawność stawianych mu zarzutów.
 2. Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. s. Cz. Lorek w Biczycach Dolnych oraz Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Ks. prof. B. Kumora w Niskowej informują, że prowadzone się zapisy dzieci do oddziału przedszkolnego z rocznika 2017 oraz do klasy I Szkoły Podstawowej z rocznika 2016 do tych Szkół. Druki do pobrania na stronach internetowych lub w sekretariatach Szkół.
 3. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Biczyc Dolnych za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty.
 4. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej.
 5. Od 1 lutego poza Parafia będą sprawowane Msze Święte Gregoriańskie za + Marię Olszowską i + Mariana Stawiarskiego.