Nabożeństwo Różańcowe w dni powszednie jest o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 16:00. Zachęcamy bardzo serdecznie do udziału w nabożeństwach różańcowych. Matka Boża wielokrotnie wzywała nas do modlitwy różańcowej, ukazując różaniec jako ratunek dla nas, dla naszych rodzin i ratunek dla całego świata. W tym trudnym czasie ożywmy naszą modlitwę różańcową, bądźmy liczniej na Nabożeństwach Różańcowych, zachęcajmy naszych domowników, a zwłaszcza dzieci i młodzież. W czasie Nabożeństw Różańcowych jest także udzielana Komunia Święta.

Msze Święte w dni powszednie w tym tygodniu będą o 6:30 (oprócz poniedziałku) i codziennie wieczorem o 18:00.

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • W środę – W łączności z Nabożeń. Różańcowym Nowenna do M. Nieustającej Pomocy.
  • We czwartek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  • W piątek – Przeżywamy Dzień Nauczyciela. Na Nabożeństwie Różańcowym i Mszy Świętej modlić się będziemy za wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów. Zapraszamy wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów ze Szkół Podstawowych w Biczycach Dolnych i Niskowej, a także przedszkolaków na wspólną modlitwę za swoich nauczycieli i wychowawców. Różaniec niech poprowadzą Nauczyciele.
  • W sobotę – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedziele jest obchodzony w Polsce Dzień Papieski – Przypada też 105 rocznica założenia przez Św. Maksymiliana M. Kolbego Rycerstwa Niepokalanej.
 2. Spotkania Grup parafialnych:

– Parafialny Oddział Caritas w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej.
– Dziewczęca Służba Maryjna w środę o godz. 1630.
– Aspiranci w środę o godz. 1700.
– Ministranci w środę o godz. 1845.
– Lektorzy w środę o godz. 1945.

 1. W środę po Mszy Świętej wieczornej w sali ks. prof. B. Kumora będzie spotkanie Grupy Biblijnej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę o Piśmie Świętym i pragną żyć Słowem Bożym na co dzień na Spotkanie ze Słowem Bożym.
 2. Przypominamy, że wybory do Duszpasterskiej Rady Parafialnej będą za dwa tygodnie w niedzielę 23 października. W przyszłą niedzielę będzie wywieszona lista kandydatów. Jeśli ktoś jeszcze pragnie zgłosić kandydatów, to dziś i jutro do wieczornej Mszy Świętej. Wybierajmy takich kandydatów, którzy będą pomocą i wsparciem dla nas kapłanów w organizacji życia duszpasterskiego w naszej Parafii i w tą pracę pragną się zaangażować.
 3. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Niskowej za sprzątanie w minionym tygodniu naszego kościoła oraz za złożone ofiary na kwiaty.
 4. We czwartek o godz. 1700 w kościele w Trzetrzewinie rozpocznie się ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza.
 5. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej
 6. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności w Warszawie w wieku 64 lat + Beata Berdychowska-Iwanowska. Jej pogrzeb będzie w naszym kościele w środę o godz. 1300, wcześniej o godz. 1230 wprowadzenie i modlitwa różańcowa. Różaniec będzie także za zmarłą +Beatę w poniedziałek i we wtorek po Mszy Świętej wieczornej.