Msze Św. w tym tygodniu będą:

W poniedziałek w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. o godz. 800, 1000, 1130 i 1500.

We wtorek, czwartek i sobotę o godz. 630

W środę i piątek o godz. 1800.

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze Św. jak w każdą niedzielę o godz. 800, 1000, 1130 i 1500. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kwiatów i ziół. Kultywujmy ten zapominany już dzisiaj zwyczaj przynoszenia kwiatów, owoców i ziół do poświęcenia. Jutro na Mszy Św. o godz. 1130 modlić się będziemy w Ks. Bogusława jako podziękowanie za pracę w naszej Parafii, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dalszym kapłańskim posługiwaniu
  • W środę – wspomnienie św. Jacka. Po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W piątek – po Mszy Św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • W sobotę – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie
  • W przyszłą niedziele o godz. 1600 w sali na plebanii będzie spotkanie całej Rady Parafialnej (duszpasterskiej i ekonomicznej) oraz Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich, bo jest wiele spraw bieżących do omówienia – zbliża się Uroczystość Odpustowa ku czci św. Stanisława Kostki i nadanie imienia Ks. Prof. B. Kumora Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Niskowej, mamy prace przy budowie parkingu po drugiej stronie drogi na zakupionej działce, a także zmianę Księdza Wikariusza. 
 1. W poniedziałek 15.08 w Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P o godz., 1700 przy kapliczce w Biczycach Górnych u Państwa Wnęków, będzie celebrowana Msza Święta w podziękowaniu za szczęśliwe tegoroczne
 2. W środę 17 sierpnia wyrusza XXXX Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą na Placu Katedralnym w Tarnowie o godz. 630. Można się duchowo łączyć z Pielgrzymami dzięki transmisjom Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz oraz codziennym relacjom z pielgrzymiego szlaku na stronie internetowej Tarnowskiego „Gościa Niedzielnego”.
 3. Z naszej parafii organizujemy jednodniowy wyjazd do Częstochowy na wejście Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Wyjazd będzie we czwartek 25 sierpnia o godz. 700 z parkingu przy naszym kościele. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii. Koszt wyjazdu 75 zł. Zamówiony został już autokar, dlatego bardzo serdecznie zachęcam wybierzmy się na Jasną Górę do Matki Bożej, bo mamy dobrą okazję, by przywitać pielgrzymów i pomodlić się w Jasnogórskim Sanktuarium. Zapisy do przyszłej niedzieli włącznie.
 4. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Niskowej za sprzątanie w minionym tygodniu naszej świątyni i za złożone ofiary na kwiaty.
 5. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej i przyjęcia Komunii Świętej.