Msze Św. w tym tygodniu będą rano o godz. 6:30, a w sobotę o godz. 8:00 i wieczorem o godz. 18:00 (oprócz soboty).

Droga Krzyżowa w piątek:
o godz. 16:30 – dla dzieci
o godz. 17:30 – dla dorosłych
o godz. 19:30 – dla młodzieży

W niedzielę Droga Krzyżowa jest o godz. 15:00, a po niej o godz. 15:30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Święta.

Codziennie przed Mszą Świętą wieczorną będziemy odmawiać różaniec, a w piątki Wielkiego Postu przeżywać Drogę Krzyżową w intencji pokoju na świecie, a w sposób szczególny o ustanie wojny i pokój w Ukrainie. Różaniec rozpocznie się o godz. 17:30. W tym trudnym obecnie czasie potrzeba jeszcze więcej modlitwy, a także ofiary i postu, a to możemy przecież dać ze swojej strony, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy Grupy Parafialne, Róże Różańcowe, a także klasy ze Szkoły Podstawowej o włączenie się w prowadzenie Różańca. Lista na poszczególne dni jest w zakrystii.

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • W środę po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • We czwartek – Na Mszę Świętą wieczorną i spotkanie w grupach zapraszamy uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Na Mszę Świętą zapraszamy także rodziców.
  • W piątek przypada I piątek miesiąca. Msze Św. o Najśw. Sercu P. Jezusa o godz. 6:30 i 18:00.

Dla dzieci Msza Św. w I piątek będzie po drodze krzyżowej godz. 16:30.

Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8:00.

 • W sobotę – przypada I sobota miesiąca. Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8:00. Przed Mszą Świętą o godz. 7:30 rozpoczniemy modlitwę różańcową, jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi, na którą zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej. Różaniec poprowadzi jak co miesiąc Rycerstwo Niepokalanej.
 • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 8:00.
 1. Spowiedź przed I piątkiem będzie w środę i czwartek od godz. 17:00, a w piątek od godz. 16:00
 2. Spotkania Grup parafialnych:
  – DSM i Schola dziecięca w środę o godz. 16:30.
  – Spotkanie Grupy Biblijnej w środę po Mszy Świętej i Nowennie
  – Próba przed Misterium Męki Pańskiej w poniedziałek i środę o 20:00 w kościele, dlatego będzie przerwa w wieczystej adoracji w poniedziałek i środę od 20:00 do 21:00.
 1. W środę po Mszy Świętej i Nowennie będzie w sali ks. prof. B. Kumora spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 2. Dzisiaj po Mszach Św. u członków parafialnego oddziału Caritas można nabyć paschaliki i baranki wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone są na cele charytatywne realizowane w diecezji oraz w parafii.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych będzie możliwość zakupu palm wielkanocnych oraz stroików wykonanych przez Szkolne Koło Wolontariatu w Niskowej przy współpracy z Klubem Seniora w Niskowej. Zebrane fundusze Szkoła przeznaczy na organizację uroczystości nadania imienia Zespołowi Szkolno – Przedszkolnemu w Niskowej. Istnieje również możliwość zakupu cegiełek przeznaczonych na ten cel. Pani Dyrektor wraz z całą społecznością szkolną dziękuje za ofiarność i wsparcie organizacji tej uroczystości.
 4. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Niskowej za złożone ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
 5. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej.