Msze Święte w tym tygodniu będą w dni powszednie będą o godz. 630 (oprócz poniedziałku) i wieczorem o godz. 1800 (oprócz soboty).

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
 • W poniedziałek – Święto Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
 • W środę – Po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W piątek –   Po Mszy Świętej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 1. Spotkania Grup parafialnych:

– Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej będzie w poniedziałek po Mszy Świętej.

– Aspiranci w środę o godz. 1700.

– Ministranci we czwartek o godz. 1700.

– DSM we czwartek o godz. 1630.

 1. W środę po Mszy Świętej wieczornej w sali ks. prof. B. Kumora odbędzie się kolejne Spotkanie ze Słowem Bożym Grupy Biblijnej. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić wiedzę o Piśmie Świętym i pragną żyć Słowem Bożym na co dzień.
 2. W okresie od 1 stycznia do końca kwietnia dokonujemy rozliczeń podatkowych. Polskie prawo daje nam możliwość przekazania 1% naszego podatku na rzecz wybranej przez nas organizacji pożytku publicznego. Wielkość naszego podatku nie ulegnie zmianie – my jedynie decydujemy o jego przeznaczeniu. Zwracamy się zatem z serdeczną prośbą i apelem do wszystkich, którzy składają zeznania podatkowe o przekazania 1% należnego podatku na cele realizowane przez Caritas Diecezji Tarnowskiej. Zachęcamy gorąco do wsparcia w ten sposób dzieł miłosierdzia prowadzonych przez naszą diecezjalną Caritas. Przy wyjściu z kościoła można pobrać ulotki ze szczegółowymi informacjami, jaka pomoc jest udzielana przez Caritas Diecezji Tarnowskiej z tego 1% podatku.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła przy regaliku z prasą. Mamy tygodniki Gość NiedzielnyIdziemy i Niedziela. Jest dla młodzieży – i nie tylko – bardzo dobry dwumiesięcznik Miłujcie się. Jest lutowy numer Rycerza Niepokalanej, a dla dzieci zaś jest Promyczek Promyczek Dobra.
 4. Od minionego tygodnia sprzątanie naszego kościoła przeszło już do Niskowej. Dlatego dziękuje bardzo serdecznie mieszkańcom Biczyc Dolnych i ulic z Chełmca za troskę o naszą świątynie i wszelkie ofiary przez ten ostatni czas, a mieszkańcom Niskowej dziękuję za sprzątanie naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty.
 5. Ogłoszenie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Sączu o naborze do terytorialnej służby wojskowej w nowo formowanym batalionie lekkiej piechoty w Limanowej, jest na tablicy ogłoszeń.
 6. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, a wśród nich Siostrze Bernadecie składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej.