Msze Święte w tym tygodniu będą w dni powszednie codziennie o godz. 630 i wieczorem o godz. 1800 (oprócz soboty).

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:

 

 • W środę – na  Mszy Świętej wieczornej Słowo Boże głosił będzie ks. Tomasz Rąpała rekolekcjonista Domu Rekolekcyjnego Arka w Gródku n/Dunajcem, a po Mszy Świętej i Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy poprowadzi kolejne spotkanie Grupy Biblijnej – Spotkanie Słowem Bożym. Wykorzystajmy tę możliwość poznawania Pisma Świętego i przyjdźmy liczniej na Mszę Świętą i na to spotkanie.
 • We czwartek –Wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy.
 • W piątek –  Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Przypada także Światowy Dzień Chorego. Na Mszach Świętych modlić się będziemy w intencji wszystkich chorych i cierpiących z naszej Parafii. Po Mszy Świętej Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 • W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę tak jak w każdą II niedziele miesiąca będą przeznaczone na prace prowadzone przy naszej Parafii, a także na ubezpieczenia budynków kościelnych. Za wszelkie ofiary, które składacie na tacę, w kancelarii i na parafialne konto bankowe, składamy serdeczne Bóg zapłać.
 1. Spotkania Grup parafialnych:

– Lektorzy w środę o godz. 1900.

– Aspiranci we czwartek o godz. 1700.

– DSM we czwartek o godz. 1630.

– Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 1900.

 1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej będzie w przyszły poniedziałek 14 lutego po Mszy Św.
 2. Zwracam się z wielka prośbą i apelem, aby zrobić porządki przy swoich grobach na naszym parafialnym cmentarzu. Te silne wichury, które przeszły w minionych dniach przez nasze tereny, także na cmentarzu poczyniły wiele szkód. Zostało potłuczonych wiele zniczy i porozrzucane przez wiatr dekoracje po całym cmentarzu. Dlatego posprzątajmy to potłuczone szkło przy swoich grobach, pozbierajmy te elementy dekoracji, bo można się pokaleczyć tym szkłem, a także nie wygląda to wszystko estetycznie. Powyrzucajmy to wszystko do kontenera na śmieci. Nie zostawiajmy tego tak do wiosny, bo jak potem kosić na cmentarzu, gdy tyle szkła i tych różnych elementów dekoracji zostanie w trawie.
 3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła przy regaliku z prasą. Mamy tygodniki Gość NiedzielnyIdziemy i Niedziela. Jest dla młodzieży – i nie tylko – bardzo dobry dwumiesięcznik Miłujcie się. Jest lutowy numer Rycerza Niepokalanej, a dla dzieci zaś jest Promyczek Promyczek Dobra.
 4. Dziękujemy mieszkańcom Biczyc Dolnych za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty.
 5. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, a wśród nich Siostrze Bernadecie składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej.