Msze Święte w tym tygodniu będą rano o godz. 630 (oprócz poniedziałku), w środę i sobotę o godz. 800, a  wieczorem o godz. 1800 oprócz soboty.

 1. W liturgii tego tygodnia będziemy przeżywać:
  • W poniedziałek –wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera.
  • W środę – Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) – Msze Św. z poświęceniem Gromnic będą o godz. 800, 1630 i 1800.

Na Mszę Św. o godz. 1800 zapraszamy dzieci z klas III Szkoły Podstawowej w Niskowej i Biczycach Dolnych przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii św. wraz z rodzicami.

2-go lutego przypada Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony klauzurowe w naszej diecezji.

 • We czwartek – Wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika, przypada także          I czwartek miesiąca. Na Mszę Świętą o godz. 1800 zapraszamy młodzież z klas VIII Szkoły Podst. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież niech wcześniej skorzysta z sakramentu pokuty.
 • W piątek – Przypada I piątek miesiąca. Msze Święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 630 i 1800. Dla Dzieci Msza Św. w I piątek o godz. 1630.

Na Mszę Świętą o godz. 1800 zapraszamy młodzież z klas VII Szkoły Podst. przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami. Młodzież niech też wcześniej skorzysta z sakramentu pokuty.

Ofiary zbierane w I piątek miesiąca przeznaczone są na misje.

W sobotę – wspomnienie św. Agaty dziewicy i męczennicy, przypada także I sobota miesiąca. O godz. 800 Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny, a o godz. 730 rozpoczniemy modlitwę różańcową, na którą zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej. Różaniec poprowadzi Rycerstwo Niepokalanej.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 800.

 1. Spowiedź przed I piątkiem – w środę przed Mszami Św., we czwartek od godz. 1700,    a w piątek od godz. 1600.

Wyjazd do chorych w piątek od godz. 800.

 1. Spotkania Grup parafialnych:

– Aspiranci we czwartek o godz. 1630.

– Grupa Młodzieżowa w piątek o godz. 1900.

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, którą możemy nabyć przy wyjściu z kościoła przy regaliku z prasą. Mamy tygodniki Gość NiedzielnyIdziemy i Niedziela. Jest dla młodzieży – i nie tylko – bardzo dobry dwumiesięcznik Miłujcie się. Jest już lutowy numer Rycerza Niepokalanej, a dla dzieci zaś jest Promyczek Promyczek Dobra.
 2. W związku z nadaniem Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu w Niskowej imienia Ks. prof. B. Kumora Dyrekcja Szkoły zwraca się z prośbą o przekazanie informacji lub scanów zdjęć związanych z historią i budową szkoły. Materiały można wysłać mailowo na adres sp.niskowa@op.pl lub dostarczyć do sekretariatu w godzinach pracy szkoły. Pani Dyrektor mgr Małgorzata Ryś prosi również wszystkich chętnych, którzy chcieliby się podzielić wspomnieniami o szkole lub przyszłym patronie o kontakt z p. Dyrektor. Organizatorom zależy na dotarciu do jak najstarszych wspomnień i fotografii, które chcieliby zamieścić w pamiątkowym folderze.
 3. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Biczyc Dolnych za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu i za złożone ofiary na kwiaty.
 4. Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Św. i przyjęcia Komunii Świętej.