Ołtarz główny
Parafia z lotu ptaka
Widok z chóru
24-o godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu
Panorama parafii

 

Wypominki roczne 2017

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Część I - Wypominki przed Mszą Św. o godz. 800.

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się: Zmarli Fundatorzy i Dobrodzieje naszego kościoła. Kapłani: ks. Profesor Bolesław Kumor, ks. Stanisław Pieprznik, Ks. Józef Hereśniak. Siostry Zakonne: s. Zmartwychwstanki które pracowały w tej parafii, Polegli w obronie Ojczyzny, ofiary nieszczęśliwych wypadków; oraz nasi bliscy zmarli:

Jadwiga, Marcin, Anna, Rudolf, Bolesław i Krystyna Czernatowicz, Michał, Maria, Zygmunt, Jan, Zygmunt i Lucyna Szlęk, Jan i Janina Dziedzic * Katarzyna i Stanisław Zamojski * Maria i Stanisław Migacz, Dariusz Szemla * Maria Bodziony, Katarzyna i Ludwik Kojs * Kazimierz i Wiesław Kamiński, Maria i Władysław Górecki * Franciszek, Maria i Józef Poręba, Maria Kantor, Zofia i Marek Potoczek * Stanisława, Jan i Stefan Studzińki, Maria, Jan, Władysław i Stanisław Śmierciak, Stefania i Józef Krzak * Ks. Władysław Sołtys, Wiktoria, Mirosława i Józef Hajduk, Włodzimierz Koszelak, Jerzy Lasota, Jadwiga i Ludwik Pacholik * Eleonora, Józef, Władysław, Jan, Stanisław, Monika i Piotr Pawlik * Stanisław Lupa, Władysław i Maria Firlej, Stanisław Śmierciak, Stanisława, Jan i Stefan Studzińscy *Jan, Kunegunda, Józef i Stanisław Kumor, Genowefa i Marek Kapcia, Bronisława i Henryk Siedliński, Marian i Cecylia Samek, Marian Fryc, Władysław Chechelski, Marek Chrząścik * Stefania i Aleksy Pasiut, Władysława, Jan i Władysław Zaryczny, Barbara i Ryszard Baś, Renata Szymczak, Eugeniusz Rozmysłowski i zmarli z rodziny * Stanisław Mordarski, Genowefa i Józef Mordarski * Jan, Zofia i Stefania Opyd, Stanisław, Maria i Wiesław Śmiałek * Jan i Ryszard Borowicz * Antonina i Ignacy Szkaradek, Jadwiga i Józef Pasionek, Tadeusz i Halina Szkaradek * Antonina, Władysław i Tadeusz Gabryś, Henryk Leśniak, Mieczysław, Maria, Stanisław i Wiesław Bernadyn, Adela i Mariusz Cisowski *Karolina i Paweł Smaga, Michalina, Ludwika, Gerwazy, Franciszek, Władysław, Józefa i Irena Stawiarski, Stefania, Tomasz, Władysław, Anna, Józef, Antoni, Józef, Helena, Witold, Stanisław, Jan i Maria Rams *Adam i Marian Mężyk, Janina i Józef Kumor, Józef Zając * zmarli z rodziny Ledniowskich i Kumorów * Honorata, Andrzej i Jan Mikulski, zmarli z rodziny Mikulskich i Liskiewiczów * Stanisław, Zofia, Jerzy, Paweł i Kazimierz oraz zmarli z rodziny Nowakowskich i Kulawiaków * Tadeusz, Ludwika, Mikołaj i Elżbieta Plata, Jan i Agnieszka Kuzak, Józefa i Stanisław Jasiński, Mikołaj Plata i zmarli z rodziny Jasińskich i Plata * Elżbieta, Stanisław i Józef Pasiut, Bronisław, Bronisława, Roman i Ryszard Hasior, Stanisław Bodziony * Jan, Emilia, Karolina i Stanisław Wójs, Rozalia i Piotr Czoch, syn Tomasz i zmarła żona, Elżbieta i Stanisław Czernecki * Maria, Józef i Paweł Szczygieł * Józef i Franciszek Sajek, Ryszard Murawski * Stanisław i Genowefa Ogorzałek, Michał Łęczycki, Agata Łukasik * Marian Zaryczny, Antoni Marczyk, Roman i Bolesław Wnęk * Stanisław, Jan i Kunegunda Zaryczny, Wojciech i Bazylia Kumor * Władysław, Stefania, Antonina i Władysław Rymarczyk, Mieczysław, Krystyna, Józef i Zofia Kubacki i zmarli z rodzin * Kunegunda i Bronisław Wnęk, Czesław i Józef Mordarski * Wojciech i Józefa Wnęk, Ludwik i Stefania Kuzak, Kazimierz i Stanisława Mąka, Bolesław, Maria i Ryszard Wnęk * Danuta, Stanisław i Stefania Wnęk *Maria i Władysław Góreccy, Stanisława i Adam Chlipała * Teofil, Zofia i Wojciech Migacz i zmarli z rodziny, Jan i Maria Szewczyk i ich zmarłe dzieci, Marian Sarna, Henryk i Grażyna Wingralek, Józef Hejmej, Maria Gutowska, Kunegunda Zawiślan * Anna, Władysław, Jan, Agata i Stanisław Biel, Józefa Kowacz, Stanisław Kumor * Filip, Wiesław i Krzysztof Pasiut * Jan Kapturkiewicz, Helena i Wojciech Bielak,  Eleonora i Józef Kapturkiewicz *Adela, Marian i Mariusz Cisowski, Maria, Stanisław i Andrzej Bochyńscy, Zofia Olesiak, zmarli z rodziny Kuciów i Cisowskich * Weronika i Władysław Rolka, Władysława, Mieczysław, Leszek i Krzysztof Wastag * Aniela, Józef i Roman Lorek, Rozalia, Wincenty i Stanisław Olchawa, Maria i Józef Rogalski, Józef Rożkowicz * Maria i Stanisław Kogut, Daniela Łukasik * Apolonia, Jakub, Jan, Tomasz, Maria i Stanisław Marszał, Stefania, Feliks i Józef Świąder, Julian Król, Katarzyna i Michał Świąder, Aniela, Stanisław, Anna i Wincenty Majkut * Marian, Maria, Tadeusz, Alojzy, Maria i Henryk Straszewscy, Petronela, Józef, Stanisław i Bolesław Bentkowscy, Ola, Piotr i Edmund Ceglarek, Józef i Józefa Backał, Józefa, Jolanta, Kazimierz i Zbigniew Wojtuń, Jan, Marian i Tadeusz Stryjscy * Maksymilian, Zofia i Franciszek Skoczeń, Genowefa i Bolesław Pasiut, Kunegunda i Władysław Szewczyk, Sebastian Pasiut * Maria, Stanisława i Władysława Migacz, Krystyna i Stefan Jurczyszyn, Ewa i Adam Nidecki, Krystyna Jastrzębska, Józef Plata * Karol Szuler, Maria, Tadeusz i Adam Wyskiel, Adam i Mieczysław Jacak, zmarli z rodziny SzulerWyskiel i Jacak * Jan, Elżbieta i Stanisław Tabor, Helena, Władysław i Maria Ruchała, Krzysztof Hasior, Janusz Hamiga, Konrad i Stanisław Tobiasz, Antoni Jastrzębski, zmarli z rodziny TaborówRuchałów i Tobiaszów * Stefania, Józef, Władysław, Stanisław i Józef Kumor, Adam, Tomasz i Adam Kumor, Anna i Władysław Mirocha, Zofia i Tadeusz Liszka, Jan Liber * Maria, Józef i Paweł Szczygieł * Antonina i Jan Lelito, Józefa i Franciszek Stępień, Jadwiga i Władysław Tobiasz, Ewa Żak * Katarzyna i Ludwik Kojs, Teresa i Ignacy Syktus, Joanna Sułkowska * Krzysztof, Jan i Katarzyna Hasior, Józef, Emilia i Janusz Hamiga, zmarli z rodziny Ruchałów i Szczepaników * Jan Sarota, Rozalia i Bolesław Mróz, zmarli z rodziny Sarota i Mróz *Józef i Rozalia Berdychowscy, syn Józef, Jan i Katarzyna Migacz, Roman i Weronika Migacz, Teofila, Czesław i Robert Bochenek, Apolonia Migacz, Henryk Szewczyk * Władysława Wnęk *  zmarli z rodziny Ogorzałków i Wnęków * Maria i Jan Plata, Maria i Franciszek Wierzycki, Genowefa Otfinowska * Rozalia, Władysław i Józef Nowak, Mieczysław Olech, zmarli z rodziny Nowak i Olech * Stanisława i Józef Rola, Stanisława Kachniarz, zmarli z rodziny Rola i Kachniarz * Elżbieta, Stanisław i Józef Pasiut, Rozalia, Józef i Emil Leśniak, Bronisław i Ryszard Hasior, Anna, Józef, Barbara, Maria i Maksymilian Bodziony * Maria i Stanisław Szewczyk, syn Stanisław * Albina i Władysław Majcher, synowie Józef i Mirosław * Maria i Jan Bochenek, Stanisław Mrożek * zmarli z rodziny Jojczyków i Hasiorów * Helena i Mieczysław Błachut, Cecylia i Honorata Gałęziowska, Marianna i Ignacy Gałęziowski, Zofia Błachut * Henryka i Jan Obrzut, Halina i Kazimierz Chapko, zmarli z rodziny Bębenków * Józef Berdychowski, Roman i Weronika Migacz, Wojciech i Władysława Ruchała, Andrzej Rusnak, Henryk Szewczyk * Stanisława, Władysław i Stefan Legutko, Marian Wesołowski i zmarli z rodziny, Krystyna i Wiesław Siekierzyńscy, Anna i Jan Oleksy, Tadeusz Poręba, Ryszard Stangret, Józef Mordarski, Zofia Wilk, Maria Wojtaczka *

Ignacy, Bazylia, Bogumił, Sławomir, Jan i Marcin Bawołek, Wanda Dudka, Tadeusz, Julia, Marian i Stanisław Kącik, Piotr Żurek, Anna Leśniak, Anna i Stanisław Bawołek oraz zmarli synowie, Maria i Jan Szewczyk oraz zmarli synowie * Antoni, Franciszka, Antoni, Władysław i Bolesław Pasiut, Stanisława Basta, córka Bożena, Ludwika, Wojciech, Marian i zmarli z rodziny Migaczów i Olszaków * Zbigniew i Maksymilian Wnęk, Józef, Maria, Roman, Bronisława, Bronisław i Ryszard Hasior, Jan Jurczak, Józef Żelasko, Halina Nowakowska, Józef Pasiut, Ludwik Mordarski * Bronisława i Henryk Jojczyk, Adam Leśniak, Roman Popiela, Maria Putko, Bazylia, Ignacy, Bogumił, Sławomir, Jan i Marcin Bawołek, Wanda Dudka, Tadeusz Kącik, Zofia i Bolesław Zaryczny, Mieczysław Przetacznik, Jadwiga Czernatowicz * Jan Olesiak i zmarli z rodziny OlesiakówBrdejówKuligów i Golińskich * Stefania i Józef Krzak, Józef i Stanisław Szabla, Jan, Maria i Eugeniusz Pażucha, Włodzimierz, Maria, Lucyna, Bolesław, Ryszard i Tadeusz Krzak, Adam Ogórek, Jan Hajduga, Stanisław Olchawa, Stanisław Kunicki, Stefania, Alojzy i Maria Szabla *


Część II - Wypominki przed Mszą Św. o godz. 1000.

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się: Zmarli Fundatorzy i Dobrodzieje naszego kościoła. Kapłani: ks. Profesor Bolesław Kumor, ks. Stanisław Pieprznik, Ks. Józef Hereśniak. Siostry Zakonne: s. Zmartwychwstanki które pracowały w tej parafii, Polegli w obronie Ojczyzny, ofiary nieszczęśliwych wypadków; oraz nasi bliscy zmarli:

Bronisława i Tadeusz Gołąb, Weronika i Stefan Pajor * Maria i Władysław Janur, Józefa i Mieczysław Jeż * Aleksandra Jaskulska, Stanisław Olchawa * Stanisław, Maria i Stanisław Szewczyk, Zenon Kulig * Aniela i Wojciech, Kunegunda, Wojciech i Genowefa  Kulig, Kunegunda, Franciszek i Michał Witecki, Bronisława Pasiut, Władysława Wnęk * Jan, Zofia i Franciszek Żytkowicz, Jan Kumor i zmarli z rodziny, Józefa i Stanisław Kosal * Władysław i Barbara Migacz, Stefan, Julia, Kazimierz i Julian Węgorzewski, Władysław, Maria, Stanisław i Marianna Szyba, Zofia Pawłowska * Władysława i Jan Małek, Maria i Józef Bawełkiewicz i zmarli z rodziny * Stanisława i Kazimierz Ciepłucha, Tadeusz Malinowski, Maria Ciepłucha, Zofia i syn Stanisław Zwoliński * Grzegorz Wierzbanowski * Julian Kasprzyk, Aneta Pawlik, Władysław Góra, Piotr Zawiślan, Marek Leśniak * Zofia, Bronisława, Helena, Renata i Stanisława Janór, Adela i Stanisław Jurczak * Helena, Józef Szewczyk, Wojciech Biryt * Jan i Maria Janikowski, Tadeusz, Jerzy i Ryszard Krzak * Andrzej Cisowski, Irena i Józef Berdychowski, Stefania i Tadeusz Jewuła, Katarzyna i Ludwik Kojs * Jan, Kunegunda, Józef i Stanisław Kumor, Ignacy, synowie: Dionizy, Jan i Wiesław Śmiałek * Anna, Wincenty, Anna i Jan Tomaszek, Wanda, Krzysztof, Janina i Bolesław Żelechowski, Rozalia i Józef Plata, Magdalena i Franciszek Łukaszczyk, Zygmunt Filipek, Robert Opoka * Anna, Wojciech, Maria i Władysław Firlej, Anna i Walenty Topa, Józefa i Franciszek Słaby, Eugenia i Bazyli Karpa * Maria i Józef Fryc oraz ich syn Józef, Czesław, Scholastyka i Franciszek Ostrowski, Tadeusz Dadura, Paul, Jochanna, Helga i Eugeniusz Schlosser (Szloser), Franciszek, Józef, Agnieszka, Gertruda, Józef i Wiktoria Sztek, Maryla, Helena i Jadwiga Krzyckie, Anna i Jan Pustułka, Maria, Zdzisław, Anna i Władysław Gabryś, Ludwika i Jan Tokarczykorazzmarli z tych rodzin * Stefania i Ignacy Rymarczyk, Elżbieta i Stanisław Tabor, Matylda i Elmer Rafalski, Zofia i Feliks Borusiewicz i zmarli z tych rodzin * Bożena, Krystyna, Marian, Ludwika i Stanisław Kafliński, Katarzyna i Józef Bartkowski oraz zmarli z rodziny * Barbara, Władysław, Jan, Katarzyna, Ludwik, Wojciech i Marian Migacz, Jan i Kunegunda Zaryczny, Antoni, Władysław, Franciszek i Antoni Pasiut, Stanisław Basta, Bożena Bocheńska * Stanisław, Maria i Alojzy Szabla, Maria i Włodzimierz Krzak, Lucyna, Karolina i Zofia Kubala, Stefania, Stanisław, Maria i Władysław Chamielec * Antoni, Tadeusz, Władysława i Piotr Kołodziej, Jan Sarota, Rozalia i Bolesław Mróz i ich synowie Bolesław i Stanisław * Władysława i Wojciech Migacz, Bazylia i Ignacy Bawołek oraz ich synowie Jan, Bogumił i Sławomir,  Stanisław Pawlik * Jan, Rozalia i Piotr Prościak, Maria i Stefan Basta, Bronisława i Władysław Chwastek, Maria, Józefa, Mieczysław, Katarzyna i Antoni Landwójtowicz * Mieczysław i Władysława Wastag synowie Leszek i Krzysztof, Kunegunda i Stanisław Wastag syn Stanisław, Kunegunda i Jan Leśniak * Stanisław Migacz, Zofia Koryczan, Ryszard Wnęk, Halina Borowczyk, Władysław Koral * Marian Fryc * Roman Skoczeń, Helena i Michał Dziubacki, Maria i Stanisław Wiejtek * Klaudiusz, Józefa i Jan Mordarski, Antonina, Stanisław, Zofia i Franciszek Bochenek * Maria i Tadeusz Pędzich * Sebastian Psiaut, Maksymilian Skoczeń, Wanda Trzos, Bronisława Przywała, Władysław i Kunegunda Szewczyk * Maria i Władysław Majoch, Maria Pogwizd * Julian i Teresa Sromek, Bronisław Dyrek, Maria Migacz, Wojciech i Kunegunda Kuzak * Stanisław Pawlik, Franciszek Pawlik i jego żona, Wojciech Migacz i jego żona, zmarli z rodzinyPawlików i Migaczów * Stanisław, Jan i Kunegunda Zaryczny, Wojciech i Bazylia Kumor * Józef, Genowefa i Teresa Pasiut, Teofila i Bogumił Ściepko, Stanisław Pacholarz, Maria, Stanisława i Władysława Migacz, Krystyna i Stefan Jurczyszyn, Barbara Kaleta * Barbara, Maria i Franciszek Franczyk, Maria i Władysława Matuszyk oraz zmarli z rodzin,  Zofia i Jan Kumor * zmarli z rodzinyKozyrów i Janurów * Zofia i Stanisław Oleś, Teresa i Józef Tokarski, Jerzy Jasiński oraz zmarli z rodzinyOlesiów i Tokarskich * Jan, Michalina, Edward, Stanisław i Dominik Mikusz, Piotr Trzeszczoń, Ewa i Jan Świgut, Maria Dziedzina, Franciszek i Stanisława Adamczyk * Rozalia i Piotr  Kałużny oraz ich zmarłe dzieci, Rozalia i Jan Kumor oraz ich zmarłe dzieci * Maria, Władysława i Stanisława Migacz, Krystyna i Stefan Jurczyszyn, Aleksandra Żak, Rozalia i Jan Sajdak * Józef, żona Maria, Jan, Marian, Bronisław, żona Władysława, Anna i Józef Pasiut, Stefania i Ryszard, Marcinek, Jan, Władysława, syn Władysław, Zofia i Wojciech Zaryczny oraz zmarli z tych rodzin * Aniela i Stefan Szarata, synowie Ryszard i Józef, Helena i Józef Szewczyk oraz zmarli z rodzinySzaratów i Szewczyków * Maria, Tadeusz i Stanisław Mucha, Marian Zaryczny, siostra Oresta, Władysława Fiut * Helena Buczek, Czesław i Stanisław Grzybowski, Kazimiera i Wojciech Miczołek, Anna i Antoni Michałczak * Czesław i Stanisław Grzybowski, Wojciech, Kazimiera, Kazimierz, Jan i Zofia Miczołek, Helena Buczek, Kordian Uhto, Bartłomiej Liro * Rozalia i Jakub Berdychowski, Jan i Katarzyna Mordarski, Jan Jurkowski * Helena, Tadeusz i Zdzisław Mikołajczyk, Marianna i Aleksander Józefowicz, Bogumiła Berdychowska, Władysław Ciepielik * Maria, Franciszek i Józef Wnęk, Genowefa i Władysław Kowalczyk * Maria, Stanisław i syn Stanisław Szewczyk, Janina, Kazimierz i Ewa Kumor, Wojciech Żarnowski, Aniela Karaban * Stefania i Aleksy Pasiut, Katarzyna i Władysław Konieczny * Janina i Marian Zaryczny, ich zmarli Rodzice, syn Wiesław i wnuk Łukasz * Genowefa, Zdzisław, Stanisław i Janusz Orlecki, Antonina i Jan Borek * Maria i Stefan Sejud, Stanisław Olchawa * Maria i Stanisław Migacz, Józef Poręba * Bronisława i Jan Bodziony, Józefa i Stanisław Olesiak, Anna Wnęk, ks. Józef Bodziony * Władysław Kojs, Genowefa Wyskiel * Bronisław, Kunegunda, Wojciech i Katarzyna Wnęk, Helena i Józef Skoczeń * Stanisław, Helena i Andrzej Krężołek, Joanna i Stanisław Kafliński * Jakub i Rozalia Berdychowskioraz zmarli z tej rodziny * Zbigniew i Maksymilian Wnęk * Zofia i Jerzy Dudek * Józef Fryc, Joanna, Helga, Paweł i Eugeniusz Szloser * Jan i Kunegunda Kumor, Teresa i Julian Sromek, Amelia Karaban * Anna, Wincenty, Anna i Jan Tomaszek, Anna, Rozalia, Wojciech i Edward Wilk, Rozalia i Józef Plata, Adam Skoczeń, Zygmunt Filipek, Robert Opoka, Helena i Wojciech Wójs, Wanda i Julian Górszczyk, zmarli z rodzinyTomaszkówWilkówPlatów i Janórów * Weronika, Jan i Zenon Kulig, Anna i Franciszek Zaryczny, Rozalia Pająk * Józef, Rozalia i Maria Filipek, Józef, Julia, Czesław i Stanisław Grzybowski, Wojciech i Kazimierz Miczołek * Stanisław Talar oraz Rodzice, Jan i Julia Ruchała,Antoni Jastrzębski *

 

Część III - Wypominki przed Mszą Św. o godz. 1500.

Miłosierdziu Bożemu i naszym modlitwom polecają się: Zmarli Fundatorzy i Dobrodzieje naszego kościoła. Kapłani: ks. Profesor Bolesław Kumor, ks. Stanisław Pieprznik, Ks. Józef Hereśniak. Siostry Zakonne: s. Zmartwychwstanki które pracowały w tej parafii, Polegli w obronie Ojczyzny, ofiary nieszczęśliwych wypadków; oraz nasi bliscy zmarli:

Zofia, Edward i Marian Fryc, Maria, Stanisław i Stanisław Szewczyk, Joanna Kowalczyk * zmarli z rodzinyRutkowskichWojciechowskichHorbaczów iBartkiewiczów * Maria, Józef, Helena i Józef Mróz, Zofia Czoch, Ewa Harsdorf, Teresa Bromowicz, Helena i Władysław Ruchała * Jan i Konrad Tobiasz, Matylda i Elmer Rafalski, Jan Tabor, Stefania i Ignacy Rymarczyk *  Marianna, Jan, Katarzyna, Marian, Anna, Józef i Magdalena Kumor, Władysław Dobosz, Marianna, Kazimierz, Marian i Andrzej Gagatek * Jan, Witold, Józef i Piotr Berdychowski,  Honorata Berdychowska zd. Kumor * Jan i Teresa Leśniak, Amelia Kazimierczyk, Józef Jaskółka, Stanisław Pierzchała * Danuta, Eugeniusz, Cecylia, Bolesław i Stanisław Sojka * Jerzy Motykiewicz, Józefa i Roman Kuźma, Teofila, Czesław i Robert Bochenek, Maria i Władysława Migacz, Krystyna Jurczyszyn * Waleria i Jakub Jurczakoraz rodzeństwo Jan, Anna, Anna, Zofia i Tekla, Agnieszka z Jurczaków, Józef, Amalia i Teofil Gniewekoraz rodzeństwo Wojciech i Maria Wnęk, Kunegunda, Stanisław, Wojciech, Agnieszka iSzczepanCiuła, Marta i Józef Mróz * Maria Gutkowska, Teofil Migacz, Bolesław i Kazimierz Plata * Józef, Alojzy i Maria Szabla, Stefania, Józef i Stanisław Kunicki, Józef, Stefania i Lucyna Krzak, Stanisław Olchawa, Genowefa i Józef Michalik, Katarzyna Liszka, Michał Piszczek, Zofia i Józef Hutek oraz zmarli z rodzinyKunickich * Stanisław, Jan i Kunegunda Zaryczny, Wojciech i Bazylia Kumor * Julia i Henryk Sułkowski, Kunegunda i Antoni Kumor oraz synowie: Kazimierz, Józef, Antoni i Stanisław * Jan, Albina, Stanisław i Konrad Tobiasz * Aleksandra, Edward i Tomasz Janowiec, Aleksandra Olbrychtowicz * Kazimierz i Stanisława Prokop,syn Kazimierzi zmarli z rodziny Prokopów i Zegarów * Helena i Marian Kumor, Piotr Kocoń * Ludwika i Franciszek Błachuta, Maria, Józef, Franciszek i Stanisław Woźniak, Maria i Jan Sowa, Bożena Ficek, Jolanta Dębiec * Stanisław Szabla, Paweł Pogwizd * Kunegunda i Franciszek Kunar, Katarzyna i Stanisław Zaryczny * Angelika i Andrzej Leśniak, Zenon i Eugeniusz Zasowski, Genowefa, Bolesław i Tadeusz Sromek, Halina Gniewek * Ludwika Pulit, Natalia i Stanisław Ligara * Ryszard, Bronisława i Bronisław Hasior, Genowefa, Bolesław, Sebastian, Jakub i Zofia Pasiut, Antoni Konstanty, Henryk Lorek, Jan Jurczak, Jan i Ludwika Zaryczny * Przemysław, Maria i Stanisław Kogut, Antoni Michalik, Leon i Helena Górka * Eugeniusz, Maria i Franciszek Bocheński, Władysław, Barbara, Jan i Katarzyna Migacz, Jan i Kunegunda Zaryczny, Julia i Piotr Zarzeka * Maria Leśniak * Janina i BolesławZaryczny, Apolonia i Jan Leśniak, Józef, Stanisław, Małgorzata i Józef Hejmej, Piotr Knapik, Stefania i Władysław Zwoliński * Maria, Władysława i Pola Migacz, Krystyna i Stefan Jurczyszyn, Teofila, Czesław i Robert Bochenek, Henryk Szewczyk, Jan, Ludwika i Władysława Szabla * zmarli z rodzinyOrłówWnękówStachówZawiślanówLeśniakówGórów i Orłowskich * Józef, Genowefa i Teresa Pasiut, Stanisław Pacholarz, Bogdan i Teofila Ściepko * Stanisław Zaryczny, Antoni Burzelić * Ludwika, Jan, syn Jan Pasiut, Karolina, Jan, Kazimierz, Teresa, Waleria, Zofia i Bronisława Bodziony * Szymon, Zofia, Józef i Czesław Mordarski, Józef Smoroń * Józefa i Feliks Babula * Tomasz i Szymon Kowalski, Renata Galant, Marta Popiela, Helena i Michał Bochenek * Antoni Jastrzębski, Stanisław Talar, Marian Skrzypczak * Jan, Jadwiga, Waleria, Stanisław, Jan, Anna i córka Anna Berdychowscy, Ewa, Helena i Franciszek Wójs * Szymon i Rozalia Opoka * Edmund Nowak, Wiktoria i Józef Pasiut * Stanisław, Zofia, Wojciech, Genowefa, Bronisława, Kazimiera, Adam i Marian Zaryczny, Stefania, Józef, Stanisław, Władysław, Zofia, Józef i Adam Kumor * Józef Kubacki, Władysława, Franciszek i Zbigniew Majewski, Anna i Józef Leśniak * Maria, Helena, Jakub i Jan Wnęk, Józef Wolny * Władysław i Zofia Lorek, Stanisław Brunon, Weronika, Waleria i Jan Kuzak i ich Rodzice * 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Różaniec za zmarłych

TAJEMNICE RADOSNE

1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie

Dziękujemy Ci Maryjo za Twoją pełną uległości i wiary zgodę na wolę Ojca. Dzięki Twojemu „fiat" Bóg stał się człowiekiem i zamieszkał pośród nas. Twojemu wstawiennictwu u Boga powierzamy zmarłych cierpiących w czyśćcu, którzy tęsknią za mieszkaniem w Domu Ojca.

 

2. Nawiedzenie św. Elżbiety

Dziękujemy Ci Maryjo, że w swym dziewiczym łonie zaniosłaś Jezusa do domu św. Elżbiety, a Duch Święty napełnił Jana Chrzciciela. Twojemu wstawiennictwu u Boga powierzamy zmarłych /NN/, aby mogli doświadczyć pełni radości spotkania z Jezusem w wieczności.

 

3. Narodzenie Pana Jezusa

Dziękujemy Ci Maryjo za Twoje boskie ale pełne trudu, pokory i ubóstwa macierzyństwo. Twojemu wstawiennictwu u Boga powierzamy zmarłych /NN/, aby przez tajemnicę swej śmierci mogli narodzić się do pełni dziecięctwa Bożego w niebie.

 

4. Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni

Dziękujemy Ci Maryjo za Twoje pełne wierności wypełnienie Bożego Prawa w tajemnicy ofiarowania Jezusa w świątyni Jerozolimskiej. Twojemu wstawiennictwu u Boga, powierzamy zmarłych /NN/, aby oczyszczeni mogli wejść do niebieskiej świątyni Bożego Baranka.

 

5. Znalezienie Jezusa w świątyni

Dziękujemy Ci Maryjo za Twoje pełne bólu serca poszukiwanie Jezusa i radość odnalezienia Go w świątyni. Twojemu wstawiennictwu u Boga powierzamy zmarłych /NN/, aby doświadczyli pełni szczęścia z odnalezienia swego mieszkania w Domu Ojca.

 

TAJEMNICE ŚWIATŁA

1. Chrzest Jezusa w Jordanie

Dziękujemy Ci Jezu, że stanąłeś pośród grzeszników, aby przyjąć chrzest z rąk Jana Chrzciciela w Jordanie, i że przez sakrament Chrztu św. uczyniłeś nas Bożymi dziećmi. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby i oni na progu wieczności usłyszeli słowa Ojca: „Ty jesteś mój Syn umiłowany...".



2. Objawienie się Jezusa na weselu w Kanie

Dziękujemy Ci Jezu, że uczestniczyłeś we wszystkich momentach ludzkiego życia i tam objawiałeś swoją boską moc i miłość. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby dzięki Twemu miłosierdziu, Ojciec Niebieski mógł w nich rozpoznać swoje podobieństwo.


3. Głoszenie królestwa Bożego i wzywanie do nawrócenia


Dziękujemy Ci Jezu, że dzięki Tobie królestwo Boże jest już pośród nas, i że swoim życie i słowem nauczasz nas nieustannie jak mamy do niego dążyć. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby w wieczności stali się dziedzicami Twojego Królestwa.



4. Przemienienie Jezusa na górze Tabor


Dziękujemy Ci Jezu, że dozwalasz nam już tu na ziemi kontemplować Twoje boskie, chwalebne oblicze. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby zostali przemienieni i w wiecznej szczęśliwości mogli wpatrywać się w Twoje pełne miłości i światła oblicze.



5. Ustanowienie Eucharystii


Dziękujemy Ci Jezu, że pozostałeś pośród nas pod postaciami Chleba i Wina i stałeś się naszym pokarmem na wieczność. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby stali się uczestnikami Twej boskiej Uczty w niebie.

 

TAJEMNICE BOLESNE

1. Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu


Dziękujemy Ci Jezu, że przyjąłeś na siebie wszystkie nasze grzechy i ich skutki, i że nie oddaliłeś od siebie gorzkiego kielicha Bożej woli. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby w wieczności mogli się radować owocami Twojego zbawczego cierpienia i męki.


2. Biczowanie Pana Jezusa


Dziękujemy Ci Jezu, że wziąłeś na siebie rany wszystkich naszych słabości, zniewoleń i grzechów. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby oczyszczeni z ze skutków i zmaz grzechowych, otrzymali białą szatę Bożego dziecięctwa w Królestwie Twego Ojca.


3. Ukoronowanie cierniem 

Dziękujemy Ci Jezu, że przyjąłeś na siebie odrzucenie, poniżenie, hańbę i wzgardę, którą zadaje zawsze naszej duszy każdy, nawet najmniejszy grzech. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby w wieczności mogli być dziedzicami chwały Twego Królestwa.


4. Dźwiganie krzyża
Dziękujemy Ci Jezu, że z miłości ku nam obarczyłeś się krzyżem nędzy, słabości i upadków każdego człowieka, że i zawsze jesteś blisko przy człowieku cierpiącym i potrzebującym. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby uwolnieni i usprawiedliwieni z ciężaru swoich grzechów, mogli radować się na wieki Twoją pełną miłości bliskością.


5. Śmierć Jezusa na Krzyżu

Dziękujemy Ci Jezu, że przyjąłeś na siebie trwogę konania i bolesną śmierć, a przez nią wyzwoliłeś nas spod panowania szatana śmierci. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby obmyci Twoją boską Krwią mogli radować się na wieki pełnią życia i szczęścia w Twoim Królestwie.
 

TAJEMNICE CHWALEBNE

1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa 

Dziękujemy Ci Jezu za radość Wielkanocnego poranka, który dla każdego z nas jest niegasnącą nadzieją zmartwychwstania i wiecznego życia. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby wyzwoleni już z trudów, cierpień i łez ziemskiego życia, doświadczyli radości nowego życia.

2. Wniebowstąpienia Pana Jezusa

Dziękujemy Ci Panie Jezu, że pojednałeś nas z Ojcem i otworzyłeś nam drogę do nieba, że w Domu Ojca przygotowałeś nam mieszkanie i tam nas oczekujesz. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby ich przyjął, oczyścił i pozwolił radować się przebywaniem w mieszkaniu dla nich od założenia świata.


3. Zesłanie Ducha Świętego 

Dziękujemy Ci Panie Jezu, że nie zostawiłeś nas sierotami, ale posłałeś nam swego Ducha Świętego, aby był z nami na zawsze, napełniał nasze serca miłością i prowadził do całej prawdy. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby oczyszczeni i uświęceni w ogniu Twej miłości mogli radować się we wspólnocie wszystkich świętych w niebie.


4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Dziękujemy Ci Panie Jezu, ze Twoją i naszą Matkę Maryję, Którą z duszą i ciałem wziąłeś do siebie, aby się za nami wstawiała i była nam na zawsze przewodniczką w pielgrzymce wiary do niebieskiej ojczyzny. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby doświadczyli Jej przemożnego Orędownictwa.


5. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi 

Dziękujemy Ci Panie Jezu, że trud Bożego Macierzyństwa i wierność w podejmowaniu i realizacji zbawczych planów Ojca, wynagrodziłeś wyniesieniem swej Matki ponad wszystkich Aniołów i świętych. Prosimy Cię za zmarłymi /NN/, aby zasługi i wstawiennictwo Maryi wyjednało im chwałę nieba.